موسسه علم سلامت در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

موسسه علم سلامت  در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت.                                                                              به گزارش روابط عمومی  موسسه علم سلامت  متن پیام دکتر اصغر مدیر موسسه علم سلامت بشرح زیرمیباشد.

ومن احیاها فکانها احیاالناس جمیعا

هرکس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده است.

از آب پرسیدم پرستارکیست گفت:زلال تر از من است.

شب میلاد دخترحضرت زهرا (س) زادروز آن بانوی داغدار دشت کربلا  و آن اسوه شجاعت، استقامت و پایداری در سال پنجم هجری دیده به جهان گشود که نیای گرانقدرش پیامبر بزرگ اسلام نام اورا زینب (س) نهاد این بانوی بزرگوارسرشار از فضائل انسانی و ارزشهای اخلاقی درتمامی مراحل زندگی خود الهام بخش  بود.

این فرخنده زادروز مصادف با روز پرستار است،پرستار این موجود پر صلابت و توانمند،کسی که در کنار بیمار شب با طلوع چشمانش به صبح می پیوندد.

آری پرستاری یعنی هنرعشق ورزیدن به همنوعان خود به قیمت گذشتن از جسم و روان خود که مصداق همان ایثار است وبا ایثار خود شورزندگی را در جان های خسته از درد و رنج می افکند.

اما در سالهای اخیر این زلال محبت ، خود خسته از نا مهربانیهای خواسته و نا خواسته  در حوزه پرستاری شده است.

که در این راستا تلاش همه دلسوزان پیشکسوتان و کلیه تشکیل های  صنفی پرستاری بر این است که در حد توان مدافع حق و حقوق پرستاران عزیز کشور باشند.

موسسه علم سلامت  از طرف هیئت مدیر مجموعه  خود سالروز ولادت پرستار کربلا حضرت زینب(س)و روزپرستار را به تمامی پرستاران زحمتکش و جامعه پرستاری کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون این قشر شایسته را از درگاه حق تعالی مسئلت دارد.

 

روابط  عمومی مرکز آموزش علم سلامت 

 

آدرس : تهران ،میدان انقلاب ،  به سمت آزادی  ، نرسیده به خیابان جمالزاده شمالی ،کوچه خالقی (دو کوچه بعدازایستگاه  مترو انقلاب به سمت غرب ) ، پلاک 4

پست الکترونیک :Elme.salamat@gmail.com

تلفن های مرکز آموزش: 

02166946958

02166120265

02166129504

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزش انجمن پرستاری می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه