پیام تسلیت دکتراصغرفتائی رئیس انجمن پرستاری ایران در پی شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران متن پیام دکتر
اصغر فتائی بشرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
شهدا نماد ایثار و فداکاری اند و نزد پروردگار متعال بالاترین درجات را دارند.
سردار شهید قاسم سلیمانی نمونه و اسوه پایداری و مقاومت در مقابل ماشین جنگی دشمنان در منطقه بود و مایه افتخار دنیای اسلام در منطقه و جهان بود. نقش و شجاعت بی بدیل سردار شهید قاسم سلیمانی در انسجام جبهه مقاومت و نابودی داعش و مرتجع منطقه برای ملت ایران و سایر ملل آزادی بخش جهان پوشیده نیست. سردار شهید قاسم سلیمانی با این شهادت خط سرخ مقاومت و شهادت را بیشتر معنا بخشیدند و این شهادت باعث انسجام و استحکام بیشتر همه ی نیروهای مقاومت در مقابل استکبار جنایتکار جهانی خواهد شد. لذا ما از دولت و مسئولین کشور و مقاومت منطقه انتظار پاسخ منطقی و قدرتمند با ایجاد یاس و کابوس به دشمنان این مرز و بوم را داریم.
هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران شهادت مظلومانه سردار شهید قاسم سلیمانی را به دولت و محضر ملت شریف ایران و ملت های منطقه تسلیت عرض نموده و امیدواریم روح پاکش ادامه مقاومت جهت اعتلای حق مظلومین باشد و علو درجهات این شهید والامقام را از درگاه الهی مسئلت داریم.
روابط عمومی انجمن پرستاری ایران

آدرس : تهران ،میدان انقلاب ،  به سمت آزادی  ، نرسیده به خیابان جمالزاده شمالی ،کوچه خالقی (دو کوچه بعدازایستگاه  مترو انقلاب به سمت غرب ) ، پلاک 4

پست الکترونیک :Elme.salamat@gmail.com

تلفن های مرکز آموزش: 

02166124358

02166120265

02166129504

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزش انجمن پرستاری می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search