ضرب و شتم پرستار بهرامی

ضرب وشتم پرستاران بسیار ناراحت کننده و شوکه آور است

به گزارش باشگاه خبری پرستاران جوان ؛ دکتر عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن دلجویی از پرستار آسیب دیده در جریان ضرب و شتم در بیمارستان ولیعصر (عج) اراک اظهار کرد: ضرب وشتم پرستاران بسیار ناراحت کننده و شوکه آور است.
وی با بیان اینکه بعد از شیوع کرونا و زمانی که حتی برخی مسئولین و خانواده های مبتلایان بستری شده در بیمارستان ها از ورود به بیمارستان ها می ترسیدند، همکاران ما در بیمارستان ها به خصوص پرستاران برای حفظ سلامتی همنوعان خود، از جان گذشتگی نشان دادند، گفت: اگر بخواهیم شرط انصاف را رعایت کنیم، عموم مردم جامعه قدردان زحمات مدافعان سلامت و پرستاران هستند.
دکتر عبادی تصریح کرد: متاسفانه اندک درصدی از مردم که قادر به کنترل اعصاب خود نیستند، اقدام به چنین حرکات زشت و زننده ای می کنند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد: حامل سلام و پیام وزیر بهداشت هستم و از جانب بقیه مردم ضمن عذرخواهی به شما خدا قوت عرض می کنم. 
وی در پایان با تاکید بر اینکه قطعا خواستار پیگیری قانونی و قضایی این اقدام و خواهان برخورد جدی هستیم، بیان کرد: امیدوارم این پرستار عزیز هر چه زودتر لباس عافیت بر تن کنند و به جمع خانواده و همکاران خود برگردند.
روابط عمومی انجمن پرستاری ایران

آدرس محل تشکیل کلاسها :

میدان انقلاب خیابان آزادی روبه روی ایستگاه بی آرتی قریب نبش خیابان والعصر پلاک ۱۰۹ ساختمان پزشکان تمجیدی طبقه ۴

پست الکترونیک :Elme.salamat@gmail.com

تلفن های مرکز آموزش: 
۰۲۱۶۶۱۲۹۵۰۴
۰۲۱۶۶۱۲۰۱۶۹
۰۲۱۶۶۱۲۰۲۶۵
۰۲۱۶۶۱۲۹۵۱۸

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

چگونه میتوانم به شما کمک کنم؟
Close and go back to page

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزش انجمن پرستاری می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search