مهاجرت در حوزه سلامت

 

مهاجرت در سلامت

مهاجرت در سلامت به معنای مهاجرت افراد به کشورهای دیگر به دنبال بهبود وضعیت سلامت خود است. این نوع مهاجرت ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد، از جمله:
1. دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی بهتر: برخی افراد به دلیل نبودن منابع و تجهیزات پزشکی مناسب در کشور خود، تصمیم می‌گیرند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند تا از خدمات بهداشتی و درمانی بهتری بهره‌مند شوند.
2. بیماری‌های خاص: برخی افراد به دلیل بیماری‌های خاصی که در کشور خودشان قابل درمان نیستند، تصمیم می‌گیرند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند تا درمان مناسبی برای بیماری خود پیدا کنند.
3. تحصیل و تخصص: برخی افراد به دلیل عدم وجود دانش و تخصص مورد نیاز در کشور خود، تصمیم می‌گیرند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند تا در زمینه تحصیل و کسب تخصص جدید فعالیت کنند.
4. بهبود شرایط زندگی: برخی افراد به دلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی نامناسب در کشور خود، تصمیم می‌گیرند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند تا شرایط زندگی بهتری برای خود و خانواده‌شان فراهم کنند.
مهاجرت در سلامت می‌تواند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد. از یک سو، افراد می‌توانند از خدمات بهداشتی و درمانی بهتری بهره‌مند شوند و بهبود وضعیت سلامت خود را تجربه کنند. از سوی دیگر، ممکن است با مشکلاتی مانند عدم آشنایی با زبان محلی، فرهنگ متفاوت و عدم دسترسی به شغل و مسکن مناسب مواجه شوند.
به طور کلی، مهاجرت در سلامت یک تصمیم مهم است که نیاز به بررسی دقیق و شناخت کامل از شرایط و موقعیت فردی دارد. همچنین، مهاجران باید در کشور مقصد خود قوانین و مقررات مهاجرت و سلامت را رعایت کنند تا بتوانند به طور موفقیت‌آمیز در آنجا زندگی کنند.
در این راستا مرکز انجمن پرستاری ایران با همکاری دفاتر مهاجرتی حوزه سلامت دوره های مهارتی کوتاه مدت پزشکی برگزار میکند که بعد از این دوره ها به دانش پذیران مدرک رسمی و بین المللی که قابل ترجمه هست ارائه میدهد و مورد تایید امور خارجه و دادگستری هم می باشد و کارهای از این دست را خود این مرکز صفر تا صد برای دانش پذیران انجام میدهد که مشکلی برای ارائه مدارکشان جهت مهاجرت پیش نیاید

مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران در این مدت توانسته است مدارک زیادی برای متقاضیان مهاجرت را تاییده گرفته و ترمیم نماید
جهت وصول اطمینان برای مشاوره می توانید  در مرکز انجمن پرستاری ایران حضور به هم رسانید و لازم به ذکر است که این دوره ها که شامل :
تکنسین داروخانه (دارویی)
 دستیار دندانپزشک
 تکنسین  آزمایشگاه
کمک های اولیه (فوریتهای پزشکی)
دستیار پزشک(متصدی مراکز درمانی)
سالمندیار حرفه ای
امدادگر ورزشی
پزشکیار ورزشی
مدیریت زخم
تزریقات ایمن

این دوره ها در حداقل زمان و حداقل شهریه برگزار میشود

 در عصر کنونی که توام با تکنولوژی جهانی هست انسانها هم سعی در همراه شدن با پیشرفت و تکنولوژی دارند در این راستا تقاضای مهاجرتی گروههای هدف از قشرهای مختلف ، برای مهاجرت در قاره های مختلف را داریم که به دنبال جویای کار ، متخصص و موقعیت های خود هستن تا بتوانند پیشرفت کنند لذا حوزه سلامت هم از این امر مثتثنی نبوده و افراد ، گروههای مختلف در این حوزه تلاش به قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند . که دراین زمینه یکسری افراد دارای تخصص های مختلف پزشکی و پیرا پزشکی در مقاطع دکتری ، ارشد ولیسانس بوده و اقدام به اخذدعوتنامه می کنند ودر تخصص های خود یا ادامه تحصیل داده یا مشغول به کار در سایر کشورها می گردند.
گروه دوم : افرادی هستند که فاقد مدارک دانشگاهی در حوزه پزشکی وسلامت بوده وقصد مهاجرت و جمع کردن سابقه (رزومه) یرای خود می باشند. این گروه می توانند با سریع ترین و کم هزینه ترین روش اقدام به مهاجرت در حوزه سلامت و پزشکی نمایند.
این عزیزان می توانند رشته های کوتاه مدت پزشکی با بستر شغلی مناسب رادر مرکز آموزش علم سلامت طی نمایند .

از جمله این رشته ها تکنسین داروخانه ( نسخه خوانی ) دستیار پزشک ( متصدی مراکز درمانی ) تکنسین دندانپزشکی ( دستیار دندانپزشک )
تکنسین آزمایشگاه ( متصدی و خون گیری ) تکنسین فوریت های پزشکی ( کمک های اولیه) امدادگر اورژانس – سالمندیار حرفه ای تزریقات ایمن و سایر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت (پزشکی ) هستند .
که گروههای هدف با داشتن مدارک این دوره ها که برحسب علاقه انتخاب می نمایند موفق به کسب موقعیت در هنگام مهاجرت در سایر کشورها را داشته باشند
در حداقل زمان با حداقل شهریه می توانند بهترین موقعیت را در حوزه سلامت کسب نمایند.


هیچ کیفیتی اتفاقی نیست

آدرس و شماره تماس انجمن پرستاری : میدان انقلاب به سمت حیابان آزادی رو به روی  ایستگاه BRT دکتر غریب نبش خیابان والعصر ساختمان پزشکان تمجیدی پلاک 109 طبقه 4 

شماره تماسها : 02166129504 - 02166120265 

 

آدرس محل تشکیل کلاسها :

میدان انقلاب خیابان آزادی روبه روی ایستگاه بی آرتی قریب نبش خیابان والعصر پلاک ۱۰۹ ساختمان پزشکان تمجیدی طبقه ۴

پست الکترونیک :Elme.salamat@gmail.com

تلفن های مرکز آموزش: 
02166120265
02166120169
09010580311

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

چگونه میتوانم به شما کمک کنم؟
Close and go back to page

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزش انجمن پرستاری می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search