مهاجرت در حوزه سلامت

 

در عصر کنونی که توام با تکنولوژی جهانی هست انسانها هم سعی در همراه شدن با پیشرفت و تکنولوژی دارند در این راستا تقاضای مهاجرتی گروههای هدف از قشرهای مختلف ، برای مهاجرت در قاره های مختلف را داریم که به دنبال جویای کار ، متخصص و موقعیت های خود هستن تا بتوانند پیشرفت کنند لذا حوزه سلامت هم از این امر مثتثنی نبوده و افراد ، گروههای مختلف در این حوزه تلاش به قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند . که دراین زمینه یکسری افراد دارای تخصص های مختلف پزشکی و پیرا پزشکی در مقاطع دکتری ، ارشد ولیسانس بوده و اقدام به اخذدعوتنامه می کنند ودر تخصص های خود یا ادامه تحصیل داده یا مشغول به کار در سایر کشورها می گردند.
گروه دوم : افرادی هستند که فاقد مدارک دانشگاهی در حوزه پزشکی وسلامت بوده وقصد مهاجرت و جمع کردن سابقه (رزومه) یرای خود می باشند. این گروه می توانند با سریع ترین و کم هزینه ترین روش اقدام به مهاجرت در حوزه سلامت و پزشکی نمایند.
این عزیزان می توانند رشته های کوتاه مدت پزشکی با بستر شغلی مناسب رادر مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران طی نمایند .

از جمله این رشته ها تکنسین داروخانه ( نسخه خوانی ) دستیار پزشک ( متصدی مراکز درمانی ) تکنسین دندانپزشکی ( دستیار دندانپزشک )
تکنسین آزمایشگاه ( متصدی و خون گیری ) تکنسین فوریت های پزشکی ( کمک های اولیه) امدادگر اورژانس – سالمندیار حرفه ای تزریقات ایمن و سایر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت (پزشکی ) هستند .
که گروههای هدف با داشتن مدارک این دوره ها که برحسب علاقه انتخاب می نمایند موفق به کسب موقعیت در هنگام مهاجرت در سایر کشورها را داشته باشند
در حداقل زمان با حداقل شهریه می توانند بهترین موقعیت را در حوزه سلامت کسب نمایند.


هیچ کیفیتی اتفاقی نیست

 

آدرس محل تشکیل کلاسها :

میدان انقلاب خیابان آزادی روبه روی ایستگاه بی آرتی قریب نبش خیابان والعصر پلاک ۱۰۹ ساختمان پزشکان تمجیدی طبقه ۴

پست الکترونیک :Elme.salamat@gmail.com

تلفن های مرکز آموزش: 
۰۲۱۶۶۱۲۹۵۰۴
۰۲۱۶۶۱۲۰۱۶۹
۰۲۱۶۶۱۲۰۲۶۵
۰۲۱۶۶۱۲۹۵۱۸

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

چگونه میتوانم به شما کمک کنم؟
Close and go back to page

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز آموزش انجمن پرستاری می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search